خبرهای ویژه

rahbari
» اخبار » دختران جهادگر ظرافت زنانه را با عزم انقلابی درآمیخته‌اند

تاریخ انتشار : 1398/05/30 - 17:46

 کد خبر: 14485
 1520 بازدید

دختران جهادگر ظرافت زنانه را با عزم انقلابی درآمیخته‌اند

خواهران جهادگر بسیجی با انتشار بیانیه‌ای ضمن سپاسگزاری از مقام معظم رهبری خطاب به ایشان ابراز داشتند: دختران شما با مغتنم شمردن بستری که انقلاب اسلامی پیش رویشان گشوده ظرافت زنانه را با عزم انقلابی آمیخته‌ و عرصه فرهنگ را برای جهاد برگزیده‌اند.

خواهران جهادگر بسیجی با انتشار یک بیانیه‌ای ضمن سپاسگزاری از مقام معظم رهبریکه جهادگران را مورد لطف و محبت قرار داده‌اند، به ایشان ابراز داشتند: دختران شما بستری را که انقلاب اسلامی پیش رویشان گشوده است مغتنم شمرده‌اند، ظرافت زنانه را با عزم انقلابی آمیخته‌اند و عرصه فرهنگ را برای جهاد برگزیده‌اند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:
«رهبر معظم انقلاب اسلامی
سپاسگزاریم که فرزندان جهادگرتان را مورد لطف و محبت قرار دادید. پیام شما را به گوش جان شنیدیم و نصب العین قرار می‌دهیم تا لحظه‌ای که با عمومی شدن گفتمان جهادی، نزد شما سربلند شویم.
دختران شما بستری را که انقلاب اسلامی پیش رویشان گشوده است مغتنم شمرده‌اند، ظرافت زنانه را با عزم انقلابی آمیخته‌اند و عرصه فرهنگ را برای جهاد برگزیده‌اند. عرصه‌ای که پیامدهای آن مانند خانه و جاده به سرعت به چشم نمی‌آید، جهادگرش گمنام می‌ماند اما بر حیات یک نسل اثر می‌گذارد.
ما پرورش نسل مؤمن انقلابی را که میراث اسلامی و ایرانی خود را بشناسد و به آن افتخار کند هدف قرار داده ایم. به دختران و زنان روستایی نشان داده‌ایم که می‌توان عفیف بود، حدود را رعایت کرد و در متن و مرکز بود و تحول آفرینی کرد.
به آنها گفته‌ایم دور بودن مساوی محروم بودن نیست، روستایشان را مرکز عالم بدانند و باور کنند که می‌توانند در پیشرفت سرزمین‌شان نقش آفرینی کنند و ایجاد توانمندی نقش آفرینی به عنوان مادر، همسر و یک نیروی فعال اجتماعی و فرهنگی را در آنها محور سعی و تلاش خود قرار داده‌ایم.
با زنان محروم و حاشیه نشین همدرد شده‌ایم، درمان دردهایشان را به آنها هدیه کرده‌ایم و دستشان را گرفته‌ایم که روی پای خودشان بایستند، در مقابل فرزندانشان سربلند باشند و به چشم آسیب اجتماعی به آنها نگریسته نشود.
امروز هر جای ایران که یک پایگاه بسیج وجود دارد، نور امیدی در دل مستضعفان می‌درخشد که توسط خواهر جهادگر بسیجی افروخته شده است. هم نشینی با محرومان سند افتخاری است که نسل به نسل میان دختران بسیجی شما با هر رتبه و مقام علمی و اجتماعی دست به دست شده است.
این مسیر را علی رغم همه دشواری‌هایی که پیش رو داریم ادامه می‌دهیم. بی مهری‌ها و بی توجهی‌ها را به امید لبخند رضایت نائب امام زمانمان بر خود هموار می‌کنیم تا فاصله میان آرمان‌ها و واقعیت از بین برود،
پیشرفتی که چشم دنیا را خیره کرده است به همه نقاط سرزمینمان برسد، عدالتی که انقلاب اسلامی وعده کرده‌است کام مستضعفان و دورافتادگان را شیرین کند و هیچ بانوی مسلمانی به دلیل دور بودن از مرکز از تنفس در هوای فرهنگ اصیل اسلامی محروم نباشد.

 

منبع : فارس


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه