خبرهای ویژه

rahbari
» زنان شهیده در سطح بین الملل » شهیده رزان ال نجار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۴

 کد خبر: 365
 224 بازدید

شهیده رزان ال نجار

اول ژوئن ۲۰۱۸ یکی دیگر از روزهای تلخ مردم فلسطین رقم خورد. در حالی‌ که مردم فلسطین روز جمعه در چند نقطه مختلف مناطق اشغالی جمع شده بودند تا از حقوق خود دفاع کنند ، یکی از فلسطینیان توسط سربازان رژیم صهیونیستی مجروح می‌شود . در این میان پرستاری فلسطینی در حالی‌ که دستانش را […]

اول ژوئن ۲۰۱۸ یکی دیگر از روزهای تلخ مردم فلسطین رقم خورد. در حالی‌ که مردم فلسطین روز جمعه در چند نقطه مختلف مناطق اشغالی جمع شده بودند تا از حقوق خود دفاع کنند ، یکی از فلسطینیان توسط سربازان رژیم صهیونیستی مجروح می‌شود . در این میان پرستاری فلسطینی در حالی‌ که دستانش را بالا گرفته برای کمک به زخمی به سمت حصارها حرکت می‌کند ، اما تک‌ تیراندازهای اسرائیلی حضورش را تاب نمی‌آورند و با تیراندازی به سینه اش او را به شهادت می رسانند.

رزان ال‌ نجار ۲۱ ساله یکی از نیروهای داوطلب پزشکی فلسطینی بود که در هنگام شهادت ، لباس سفید پرستاری بر تن داشت . او به تازگی طعم مادر بودن را چشیده بود اما غاصبان صهیونیست نگذاشتند تا فرزندش سایه مادر را بر سر خود ببیند. پس از شهادت رزان ، مادرش در حالی که لباس پرستاری و وسایل به جا مانده از دخترش در دست اوست می‌گوید که این سلاح دخترم است که با آن با رژیم صهیونیستی مبارزه کرد . این سلاح اوست و این هم ذخایر پشتیبانی سلاح اوست . این ذخایر پشتیبانی دخترم است و این کارت شناسایی دخترم است که او را به عنوان تروریست شناسایی کردند در حالی‌که دخترم تروریست نبود .

او ادامه می‌دهد: رژیم صهیونیستی تروریست هستند. آنها می‌گویند حامی حقوق بشر هستند. آیا این درست است؟ کجاست حقوق بشر؟ اینها دروغی بیش نیست. کجاست حقوق انسان؟ کجاست حقوق بشر؟. دخترم یک پرئانه بود. او برای درمان و مداوای برادران آسیب دیده اش رفته بود و تعطیلاتی در کارش نداشت.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : زنان شهیده در سطح بین الملل
ارسال دیدگاه